Pellet

EKOprodukt Henryk  Fila   ul.Opolska 32   46-050  Walidrogi  Czynne   9.00-17.00 sobota 9.00-13.00

Czym jest pellet?

Pellet to materiał opałowy wykorzystywany do ogrzewania domów oraz innych budynków. W naszym przypadku wytwarzany jest z  wyselekcjonowanej wióry sosnowej, jest wolny od zanieczyszczeń, klejów i innych dodatków chemicznych. Z racji swoich właściwości należy do jednych z najbardziej efektywnych źródeł energii, zaś ze względu na wygodę użytkowania jest często wybierany jako materiał grzewczy.

Tendencje w Polsce

Od kilku lat na rynku polskim dostrzega się tendencję rosnącą, jeżeli chodzi o zakup pelletu. Implikując, zapotrzebowanie na ten materiał opałowy także wzrasta.

O naszych produktach

Nasza firma ma na celu sprostać oczekiwaniom Klientów, dlatego dostarcza wysokiej jakości pellet. Jest to NAJLEPSZY PELLET W REGIONIE I NIE TYLKO.

Pelllet fi 6, z czystej wióry sosnowej, wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie. Pakowany w workach 15kg, na paletach po 675kg, streczowany dostarczany samochodem z windą. Sprawny rozładunek.

Firma zlokalizowana jest w miejscowości Walidrogi koło Opola. Zachęcamy jednak Klientów z całej Polski do zapoznania się z naszą ofertą. Więcej informacji mogą Państwo uzyskać w naszym biurze bądź pod numerem telefonu tel. 517 053 498 

 

 

W sprawie piecy i palników na pellet :

POLECAMY firmę  PORTAL TECHNIKA GRZEWCZA -CZARNOWĄSY                                                                   www.portal-technika.pl

PRZYJMUJEMY ZAMÓWIENIA NA SEZON GRZEWCZY 2014 /2015 .

Adres:   obsługa klienta WALIDROGI ul.Opolska 32

TrakDrew. wszystkie prawa zastrzeżone

projekt i realizacja: internet-media.pl